Стерилізація оксидом етилену

Фірма «Технокомплекс» надає послуги зі стерилізації медичних виробів оксидом етилену.

В даний час газова стерилізація медичних виробів — це найбільш поширений метод стерилізації промислових партій продукції, що випускається серійно. Етиленоксидний низькотемпературний метод забезпечує найбільш бережливий температурний режим стерилізації з усіх нині існуючих методів.

У газоподібному стані етилен оксид не викликає корозію металів, не псує вироби зі штучних волокон, пластмас; він є сильним бактерицидним, спороцидним і віруліцидним засобом.
«Фірма» Технокомплекс » має в своєму розпорядженні сучасне стерилізаційне обладнання, здатне виконувати газову стерилізацію партій медичних виробів за умови дотримання правил виробництва і вимог пакувальних матеріалів.
В разі необхідності можемо надати власні газопроникні пакувальні матеріали, або зробити упаковку виготовленої вами продукції на наших власних площах.

Контроль та валідація процесу газової стерилізації оксидом етилену виробів медичного призначення здійснюється відповідно до вимог стандарту ДСТУ EN ISO 11135-1:2015 «Стерилізація виробів медичного призначення оксидом етилену. Частина 1. Вимоги до розроблення, валідації та поточного контролю процесу стерилізації медичних виробів» (EN ISO 11135-1:2007, IDT; ISO 11135-1:2007, IDT). Контроль проходження процесу стерилізації підтверджується застосуванням біоіндикаторів та хімічних індикаторів на споживчому пакуванні медичного виробу.
Контроль стерильності та визначення залишкової кількості етилен оксиду у виробах, після стерилізації, контролюється власною сертифікованою виробничою лабораторією.

 

 

Стерилізація оксидом етилену Стерилізація оксидом етилену Стерилізація оксидом етилену Стерилізація оксидом етилену