Стерилізація оксидом етилену

Фірма «Технокомплекс» надає послуги зі стерилізації медичних виробів оксидом етилену.

В даний час газова стерилізація медичних виробів — це найбільш поширений метод стерилізації промислових партій продукції, що випускається серійно. Етиленоксидний низькотемпературний метод забезпечує найбільш бережливий температурний режим стерилізації з усіх нині існуючих методів.

У газоподібному стані етилен оксид не викликає корозію металів, не псує вироби зі штучних волокон, пластмас; він є сильним бактерицидним, спороцидним і віруліцидним засобом.
«Фірма» Технокомплекс » має в своєму розпорядженні сучасне стерилізаційне обладнання, здатне виконувати газову стерилізацію партій медичних виробів за умови дотримання правил виробництва і вимог пакувальних матеріалів.
В разі необхідності можемо надати власні газопроникні пакувальні матеріали, або зробити упаковку виготовленої вами продукції на наших власних площах.

Контроль стерилізації, валідація процесів стерилізації виробів медичного призначення здійснюється відповідно до вимог стандартів ДСТУ-ISO 11135-2008 «Стерилізація медичних виробів оксидом етилену»Частини 1 та 2. » Контроль проходження процесу стерилізації підтверджується застосуванням кольорових індикаторів і біоиндикаторов.
Контроль стерилізації та визначення залишкової кількості етилен оксиду у виробах, що стерилізуються, контролюється власною сертифікованою виробничою лабораторією.

 

 

Стерилізація оксидом етилену Стерилізація оксидом етилену Стерилізація оксидом етилену Стерилізація оксидом етилену

По всім питанням пов’язаним з вимогами та вартістю послуг просимо звертатись за номером
+38 (067) 422-89-07